«

»

Srp 19

Nábor – září 2015

Okinawa Gódžú-rjú Budžucukan Praha pořádá nábor!

Jako každoročně, i letos pořádá náš klub zářijový nábor nových členů.
V tradičním duchu okinawa karate vybavené dódžó se nachází na adrese Bubenská 27, Praha 7 (pouhé 4 minuty chůze ze stanice metra Vltavská). Cvičíme původní okinawské Gódžú-rjú karate, pořádáme semináře a jezdíme pravidelně do Japonska za senseiem Kató Tomoyuki (10. dan), který naši českou pobočku zastřešuje.

Karate dospělých:

Cvičíme každý den. Vyberte si den v týdnu a přijďte se podívat na trénink, nebo si rovnou zacvičit.
Po komplexní rozcvičce se seznámíte s tradičním okinawským stylem posilování, základní technikou, nácviku úderů do lap atd. Pokud Vás karate zaujme, přibudou časem ještě sestavy kata, sebeobrana, volný cvičný boj, dechová cvičení, makiwara a další.
Z počátku není třeba vlastnit karategi (kimono), stačí tepláky a triko.

Karate pro děti:

Pro kluky i holky od 6 let.
Cvičíme třikrát týdně, vždy Po-St-Pá.
Nábor dětí probíhá od začátku září do naplnění kapacity našeho klubu. Trénink dětí vychází z okinawa karate, je však přizpůsoben dětské tělesné konstituci.
Děti na našem tréninku nehrají hry, nehází si míčem, u nás se cvičí karate. Výsledkem je zvýšení sebevědomí, schopnost ubránit se, disciplína a slušné chování atd.
Stejně jako u dospělých je první trénink nezávazně a zdarma, můžete se spolu se svým synem/dcerou přijít jen podívat a pak se rozhodnout, jestli karate zkusit, nebo ne.

Kontakt:

Dódžó: Bubenská 27, Praha 7 (Vltavská – metro C, tram 1, 25)
Web: www.bujutsukan.cz
Mail: info@bujutsukan.cz
Tel: 602 638 776

karate praha